REZERVACE - Prodej chalupy s druhým stavebním pozemkem v srdci Orlických hor

Nabízíme k prodeji nádherný soubor 7 pozemků o celkové rozloze 3 781 m2. Na jednom z pozemků stojí tradiční orlická chalupa určená k rekonstrukci a dále je v souboru pozemků ještě jedna stavební parcela. Lze zde tedy vybudovat buď 2 naprosto nezávislé chalupy a nebo jednu hlavní chalupu pro Vás a Vaši rodinu a druhou např. pro Vaše hosty či 2 komerční, navzájem spolupracující, stavby.

Pozemky se nacházejí na polosamotě v Orlických horách, v místě nazvaném Panské pole, v nadmořské výšce 750 m.n.m.
Poloha chalupy a pozemků je naprosto jedinečná - pěší dostupnost k tvrzi Hanička (cca 1 km) a na turistickou hřebenovku (cca 1,2 km) - s ničím nerušeným výhledem, obklopena pouze louky a lesy, což vysloveně vybízí k odpočinku a rekreaci.

Přístup k chalupě s pozemky je po v zimně protahované asfaltové cestě, na kterou je vjezd povolen pouze majitelům okolních nemovitostí.

LOKALITA

Unikátní pozemky v srdci Orlických hor obklopeny lesy a louky.

VÝMĚRA POZEMKŮ

Soubor pozemků o celkové výměře 3 781 m2

SÍTĚ

Přípojka elektrické energie a studna, se stavbou bude třeba dodělat tedy pouze septik nebo čističku

PROJEKT

Budoucí projekt umožní stavby:
- 2  nezávislých chalup
- hlavní (170 m2) a hostinské chalupy (až 125 m2)
- komerční projekt 2 spolupracujících budov

CENA

Cena na vyžádání...

Lokalita

Nabízené pozemky mají rozlohu 3 781 m2, nachází se na úpatí hřebene Orlických hor, v Rokytnici v Orlických horách, v části zvané Panské pole, v nadmořské výšce 750 m n. m.

Příjezd k pozemku je bezproblémový, a to po málo frekventované obecní asfaltové cestě, která se v zimě protahuje. Z Prahy (z Černého mostu) cesta autem zabere 2 hodiny, z okraje Brna pak asi 2 hodiny a 20 minut, z Hradce Králového a Pardubic cca 1 hodinu.

Kromě relaxace přímo u vaší budoucí chalupy, nabízí lokalita mnoho možností aktivního vyžití. Cyklostezky začínají hned "za barákem", stejně tak turistické trasy, které vás během chvíle dovedou na hřeben Orlických hor. Pro milovníky adrenalinu jsou "co by kamenem dohodil" vzdálené Bikepark Říčky a Singletrack Zdobnice. Nejen děti pak bude lákat nedaleký lanový park Spiders, či tvrz Hanička.

V zimních měsících si díky nadmořské výšce můžete užívat dostatek sněhu, ať už s dětmi na saních či pekáči přímo u chalupy, tak na běžkách (strojově upravované běžkařské trasy jsou od pozemku vzdálené cca 1 km) nebo na sjezdovkách v Skiaréálu Říčky, kam dojedete od pozemku autem do 12 min. Sjezdovka v Skicentru Říčky má mimochodem homologaci FIS pro slalom a obří slalom...

Veškerá občanská vybavenost - obchod, restaurace, pošta, vlak - se pak nachází v 5 km vzdálené Rokytnici v Orlických horách.

.

Vizualizace možné budoucí podoby

Pro Vaší lepší představu si můžete prohlídnout vizualizace tří variant, jak by chalupy po rekonstrukci a přístavbě mohly vypadat. 


1. samostatný dům:


2. spolupracující domy:


3. oddělené domy: