Prodej stavebního pozemku

Nabízíme k prodeji unikátní stavební pozemek v CHKO Orlické hory, v obci Nebeská Rybná (asi 3 km od skiareálu Říčky v Orlických horách). Z rozlehlého pozemku (22.129 m2) je úchvatný otevřený výhled až na Českomoravskou vysočinu, který jen tak někde nenajdete a doslova si jej zamilujete. K pozemku navíc náleží stavební povolení, tedy je možné okamžitě začít se stavbou a nezdržovat se s administrativou, která v tomto katastru aktuálně trvá opravdu dlouho. Pozemek se nachází na polosamotě s pouze několika málo chalupami v sousedství.

LOKALITA

Unikátní pozemky v srdci Orlických hor obklopeny lesy a louky.

VÝMĚRA POZEMKŮ

Pozemek má 22.129 m2, tedy zaručuje absolutní soukromí i do budoucna

STAVEBNÍ PARCELY

Součástí prodeje je i projekt, ke kterému bylo vydáno stavební povolení. Lze tedy hned stavět.

PROJEKT

Základní parametry:
zastavěná plocha: 163 m2
obytná plocha: 189 m2
užitná plocha (bez 1.PP): 260 m2 

SÍTĚ

Je vybudována přípojka elektrické energie a studna, se stavbou bude třeba dodělat tedy pouze septik nebo čističku

CENA

Cena na vyžádání...

Pozemek a lokalita

Nabízený pozemek má rozlohu 22 129 m2, nachází se na úpatí hřebene Orlických hor, v obci Nebeská Rybná v nadmořské výšce 700 m n. m.

Příjezd k pozemku je bezproblémový, a to po málo frekventované obecní asfaltové cestě, která se v zimě protahuje. Z Prahy (z Černého mostu) cesta autem zabere 2 hodiny, z okraje Brna pak asi 2 hodiny a 20 minut, z Hradce Králového a Pardubic cca 1 hodinu.

Kromě relaxace přímo u vaší budoucí chalupy, nabízí lokalita mnoho možností aktivního vyžití. Cyklostezky začínají hned "za barákem", stejně tak turistické trasy, které vás během chvíle dovedou na hřeben Orlických hor. Pro milovníky adrenalinu jsou "co by kamenem dohodil" vzdálené Bikepark Říčky a Singletrack Zdobnice. Nejen děti pak bude lákat nedaleký lanový park Spiders a dospělí zase možná upoutá možnost zkusit si 9ti jamkové golfové hřiště Symbióza, které se od pozemku nachází necelé 2 km.

V zimních měsících si díky nadmořské výšce můžete užívat dostatek sněhu, ať už s dětmi na saních či pekáči přímo u chalupy, tak na běžkách (strojově upravované běžkařské trasy jsou od pozemku vzdálené cca 400 m) nebo na sjezdovkách v Skiaréálu Říčky, kam dojedete od pozemku autem do 10 min. Sjezdovka v Skicentru Říčky má mimochodem homologaci FIS pro slalom a obří slalom...

Veškerá občanská vybavenost - obchod, restaurace, pošta, vlak - se pak nachází v 8 km vzdálené Rokytnici v Orlických horách.

Projekt

Pro stavbu schválený projekt počítá s jihozápadně orientovanou terasou, ze které si bude možné plnými doušky užívat otevřený výhled. Za sychravého počasí budete ale asi spíše preferovat si tento výhled vychutnávat od krbu přes francouzské okno.

Schválenou budoucí stavbu lze využít jak k soukromým, tak ke komerčním účelům. V případě komerčního využití byl projekt koncipován pro až 20 lidí s prostorem pro dětskou hernu a s vnitřním bazénem. V případě, že byste ale chalupu chtěli využívat pouze pro sebe a svou rodinu, lze k tomu projekt v rámci schváleného stavebního povolení velmi jednoduše a efektivně poupravit pouze tzv. změnou stavby před dokončením, tedy jednoduchým administrativním zásahem.. 

Video